Youtube'dan Şarkı Nasıl İndirilir? Adım Adım Şarkı İndirme

Youtube'dan Şarkı Nasıl İndirilir? Adım Adım Şarkı İndirme

Yapısı itibariyle hem bireysel kullanıcılara hem de markalara hitap eden ve çok geniş bir katılımcı ağına sahip olan bir video platformu olarak tüm dikkatleri üzerine çeker. Google hesapları ile entegre olan YouTube hesapları, her kullanıcısının bu hizmetlerden kolay bir şekilde faydalanmasını sağlar. Birçok kullanıcının farklı amaçlarla kullandığı bu platformda, birçok kullanıcı Youtube'dan şarkı nasıl indirilir konusunu merak eder. Bu konuyu merak eden birçok kullanıcının şu aşamaları gerçekleştirmesi gerekir:

  • İlk olarak YouTube sayfası açılır.
  • YouTube'da istenilen video tıklanır.
  • Videoya ait olan bağlantı linki kopyalanır.
  • Sonraki aşamada ise YouTube MP3 Dönüştürücü sitesine gidilir.
  • Açılan pencerede arama kutusuna kopyalanan video linki yapıştırılır.
  • Arama butonuna basılır.
  • Sonrasında ise MP3 indir butonuna tıklanır.
  • "Succes" yazısı görüldükten sonra "Download you MP3 file" butonuna tıklanır ve bu şekilde işlem tamamlanmış olur.

 

Bu şekilde her kullanıcı, beğendiği müzik videosunu MP3 formatına dönüştürüp adım adım şarkı indirme eylemini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olur.

 

YouTube MP3 İndirme Programı Hangisidir?

 

Birçok kimse sevdiği ya da beğendiği bir müziği YouTube üzerinden bir video klip olarak dinlemiştir. Bu durumda bu müzik videosunu bir MP3 olarak indirme düşüncesi ortaya çıkar ve her kullanıcı o anda YouTube MP3 indirme programı hangisidir sorusunu kendine sormaya başlar. Bu sorunun cevabını arayan her kullanıcı indirmek istediği müziği sorunsuz ve güvenilir bir şekilde indirebilmenin yollarını da arar. Bu kapsamda bu işlemi yapacak sitenin kaliteli ve güvenilir olması durumu büyük bir önem arz eder.

 

Bu anlamda yüksek kalitede ve güvenilir bir şekilde YouTube platformu üzerinden MP3 indirilebilecek siteler; listenvid.com, break.tv, 2conv.com, FLVto.biz, greenmp3.com, H2converter, MP3.support, MP3fiber.com, onlinevdeoconverter.com, savetomp3.com, telecharger YouTube, theyouMP3, tubidycep, video2MP3, Y2mate, youtubemp3.in, youtube3MP3, youtubeconvert, youtubemp3.xyz, youtubemp3.today, youtubetoMP3, tubazy ve buna benzer birçok farklı site YouTube MP3 indirme programı olarak işlev görür.

 

Birçok kullanıcının bu yönde istek ve ihtiyaçlarına cevap veren bu web siteleri, bu yönde oluşan boşluğu doldurmuş olurlar. Her kullanıcı dilediği web sitesinden bu yönde ortaya çıkan ihtiyacını giderebilir ve dilediği YouTube videosunu kolay bir şekilde MP3 formatına dönüştürebilir.

 

YouTube Hesabı Nasıl Açılır?

 

İnternetin yaygın bir kullanım alanına ulaşması ile dünya nüfusunun büyük bir kesiminin hayatına giren ve insan hayatının adeta bir parçası haline gelen sosyal medya alanında YouTube kullanımı oldukça üst seviyelerde seyreder. Kullanım sıklığı ve yoğunluğu oldukça fazla olan YouTube, birçok kimse açısından YouTube hesabı nasıl açılır sorusunun cevabını oldukça önemli bir hale getirir. Bu anlamda bilinmesi gerekir ki, YouTube'da oturum açılabilmesi için öncelikle bir Google hesabının oluşturulması gerekir.

 

Google hesabına sahip olan bir kimse, oldukça kolay bir şekilde Google hesabından YouTube hesabına giriş yaparak beğenme, daha sonra izleme, abone olma ve izleme geçmişi gibi daha birçok YouTube özelliğini sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Bu çerçevede YouTube hesabı açma düşüncesi olan bir kimsenin yapması gereken tek şey bir Google hesabına sahip olmaktır. Google hesabına sahip olan bir kimse YouTube'a girerek sağ üst köşede yer alan "oturum aç" butonuna tıklar ve sonrasında ise "hesap oluştur" butonuna tıklayarak işlemi devam ettirir. Bir sonraki aşamada ise "kendim için" veya "işletmemi yönetmek için" seçeneklerinden birini belirleyerek hesap açma işlemini tamamlamış olur ve böylece dileği işlemi YouTube üzerinden rahatlıkla yapma şansına kavuşur.