Youtube TV’ye Nasıl Giriş Yapılır?

Youtube TV’ye Nasıl Giriş Yapılır?

Youtube TV’ye nasıl giriş yapılır, sorusu Youtube kullanıcıları tarafından sık sık gündeme geliyor. Youtube 1 milyar aktif üye sayısı bulunan günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında bulunuyor. TV uygulamasının Premium avantajlar kapsamında kullanıcılara birçok fırsat sunması kişileri abone olmaya itiyor. TV uygulamasına giriş yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamanız gerekecektir. Bu adımlar;

  • Youtube TV web adresine girin,
  • Giriş yap düğmesine tıklayın,
  • Google hesabına giriş yapın,
  • Google hesabınız yoksa hesap oluştur sekmesinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Giriş işlemlerinizin ardından TV kanallarına erişebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları teker, teker uygulayarak siz de Youtube TV uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Premium paketlerden yararlanarak uygulamayı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Android Youtube TV’ye Nasıl Giriş Yapılıyor?

Android Youtube TV’ye nasıl giriş yapılıyor, sorusu da son zamanlarda soruluyor. Android cihazların gelişim göstermesiyle beraber günümüzde Android TV cihazlarda önemli rol oynamaktadır. Youtube TV Amerika Birleşik Devletleri menşeili uygulamalar arasında bulunuyor. Uygulamadan yararlanarak siz de sınırsız izleme olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Android cihazlarınızdan Youtube TV uygulamasına giriş yapmak son derece kolaydır. Uygulamayı açtıktan sonra giriş yap butonuna tıklayınız. Giriş yap butonuna tıkladıktan sonra TV kanalları bölmesine tıklayarak online 7/24 hizmet sunan canlı kanallara erişebilirsiniz. Eğer ki bu süreçte Google hesabınız bulunmuyorsa hesap açmanız gerekecektir. Google hesabı olmadan TV uygulamasından yararlanamazsınız.

Youtube TV Fiyatları Ne Kadar?

Youtube TV 2017 yılında yayın hayatına başlamıştır. İlk başlarda Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılan TV uygulaması zamanla bütün dünyadaki her ülke vatandaşları tarafından kullanıma açılmıştır. TV akış hizmeti olarak bilinen Youtube TV sizlere eğlenceli videolar sunar. Aynı zamanda internet bağlantınız olan her yerden sınırsız bir şekilde 7/24 TV izleme fırsatını sizlere sunar.

Youtube TV fiyatları ne kadar, sorusu sık sık gündem oluyor. Dolar kuru üzerinden fiyatlar hesaplanır. Dolayısıyla fiyatların oluşumunda sürekli farklılıklar oluşabilir. Türkiye’de de fiyatlar dolar kuru üzerinden hesaplanarak TL olarak ödeme talep edilir. 7 gün ücretsiz olarak kişilerin Youtube TV izleme fırsatları bulunuyor.

Youtube TV Ne Avantajlar Sunar?

Youtube TV avantajlar söz konusu olduğunda sizlere en iyiyi sunmayı başarır. 2017 yılından bu yana online TV uygulamaları arasında en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Son yıllarda özellikle Türkiye’deki abone sayısını artıran Youtube TV sizlere internet erişiminizin olduğu her yerden TV izleme fırsatı sunar. TV izleme özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey internet bağlantınızın olmasıdır.

 

 

İnternet bağlantınızın olduğu her yerde TV canlı yayın akışından yararlanabileceksiniz. Youtube TV aynı zamanda sizlere üye olduğunuz taktirde 7 günlük deneme yayını sunar. Deneme yayını sona erdikten sonra aylık abonelik ücretiniz kredi kartınız üzerinden otomatik olarak ödenerek izlemeye devam edebileceksiniz.

Youtube TV Deneme Sürümü

Youtube TV deneme sürümü Youtube platformu tarafından TV uygulamasını denemek isteyen kişilere sunulan ayrıcalıklardan birisidir. TV uygulamasının en önemli özelliklerinden birisi dünyanın önde gelen kanallarını izleyebilme olanağını sizlere sunabilmesidir. Uygulamanın en önemli fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız ve uygulamayı deneyimlemek istiyorsanız hemen bugün kaydolabilirsiniz. Google hesabınız üzerinden kaydolma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Google hesabınız bulunmuyorsa hemen Google hesabınızı açarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. TV deneme sürümü 7 gün geçerlidir. 7 günlük süre sonunda dilerseniz ücret ödemesi yaparak kullanmaya devam edebilir, dilerseniz de aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Kredi kartınızla ödemenizi iptal etmediğiniz taktirde otomatik olarak kesinti gerçekleşecek ve Youtube TV uygulamasını kullanmaya devam edeceksiniz.