Twich Yayın Yapmak

Twich Yayın Yapmak

Twich Yayın Yapmak

Twich uygulamasında isteyen herkes hesap açabilir ve yayın yapabilir. Bu yayınlar ile maddi bir gelir elde etmeniz de mümkün bir durumdur. Öncelikle Twich yayını yapmak için;

Bilgisayar sahibi olmalısınız. Yayın sırasında donma vs. Gibi durumların yaşanmaması için düzgün bir bilgisayar olması çok önemlidir. Ayrı olarak  kamera ve mikrofon da Twich uygulamasında yayın yapmak için olmazsa olmaz malzemelerden biridir.

İnternet ile ilgilidir herhangi bir sorununuzun olmaması gerekir. Twich kullanıcıları belli oyunları oynadığı için oyun seçiminde bu durumu göz önüne alarak dikkat etmeniz gereken bir diğer noktadır.

Yayını izleyen kişiler ile Etkileşim ve iletişim halinde olmanız çok çok önemlidir. Böylelikle takipçi sayınız da daha çok yükselir ve buna bağlı olarak kazandığınız parada da aynı orantıda bir artış olur.

Belirli bir aboneye gelene kadar sabırlı olmanız ve yaptığınız işten vazgeçmemeniz sizin yararınıza bir durum olacaktır. Elbet emeğinizin karşılığını alacağınız günlerin geleceğini düşünerek yayınlarınızı yapabilirsiniz.

Twich uygulaması üzerinden yayın yapan diğer yayıncılar ile iletişim halinde olmak ve onları takip etmek. Yaptığınız yayınlardan konuşma üslubunuz,  diksiyonunuzun da önem taşıdığını aklınızdan çıkarmayın. Ne çok ciddi bir konuşma ne de fazla samimi bir konuşma havası içerisinde olmayın.

Bu sayede Twich üzerinden yaptığınız yayınlar daha da ilgi çekici hale gelerek daha fazla izleyici kitlesine ulaşmanızı sağlar.