TikTok hediye fiyatları

TikTok hediye fiyatları

TikTok’un özelliklerinden birisi de hediyeler. TikTok hediye fiyatları kullanıcılar tarafından merak edilen sorular arasında yerini alıyor.

TikTok’ta satılan bu hediyeler, kullanıcıların para kazanmasına imkan tanıyor. Kullanıcılar TikTok’ta sevdiği bir kanala hediye atarak o kanalın büyümesine destek olabiliyor. TikTok kullanıcıya bu paranın belirli bir kısmını ödüyor. TikTok jeton fiyatları zaman içerisinde değiştiği için bu konuda hediyelerin kaç jeton olduğundan bahsedeceğiz.

TikTok hediye fiyatları

TikTok hediyelerinden en uygunu 1 jeton olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça düşük bir fiyata sahip olan TikTok gül, verilebilecek en uygun ürünlerden birisi. Listenin devamında TikTok hediyesi de 1 jetona yer alan hediyeler arasında. Sonrasında 2 jetona baklava bulunuyor. Kullanıcılar 5 jeton ile birlikte nazar boncuğu, parmak kalp ve panda alabiliyor. 10 jetona satın alınan hediyeler arasında merhaba, iyi geceler ve kalp bulunuyor.

TikTok hediyeleri arasında yer alan büyük aşk 25 jetona sahipken güneş kremi ve çay 50 jetona alınabiliyor. Gökkuşağı ve ayıcık 100 jeton, öpücük ve asa 150 jeton, güneş gözlüğü 199 jeton, lale ise 200 jetona hediye olarak verilebiliyor. 250 jetona TikTok yeteneği alabilen kullanıcılar 300 jeton ile birlikte yüzük hediye edebiliyor, ud verebiliyor.

TikTok hediyeleri arasında dikkat çeken ve daha çok para gerektiren hediyeler de var. TikTok’un en pahalı hediyesine geçmeden önce listenin devamını inceleyelim. Listenin devamında yer alan konser 500 jeton, aşk balonu 699 jeton, para yağmuru 999 jeton, efsane 1.000 jeton ve atlı karınca 2.020 jeton olarak belirlenmiş durumda.

Listede dikkat çeken diğer hediyeler arasında unicorn, yat, görkemli şato ve en pahalı hediye olan spor araba yer alıyor. Bir izleyiciden spor araba hediyesi alan kullanıcılar yüklü miktarda gelir elde edebiliyor. TikTok hediye fiyatları arasında yer alan unicorn 5.000 jeton iken yat 7.499 jeton, görkemli şato 20.000 jeton, spor araba 29.999 jeton olarak yer alıyor. İzleyiciler isterse en pahalı hediye olan spor arabayı alarak istediği bir yayıncıyı sevindirebiliyor.