Reels izlenme satın almalı mıyım?

Reels izlenme satın almalı mıyım?

Reels izlenme satın almalı mıyım?

Son zamanların en popüler uygulaması bilindiği üzere instagram platformudur. Eğer ki instagram platformunda organik ve aktif bir hesabınız var ise bu sizi her alanda bir adım öne çıkaracaktır. Örneğin bir instagram kullanıcısı profilinizi ziyaret ettiğinde ilk dikkat ettiği yer sizin beğenni sayılarınız ve eğer ki paylaşmış iseniz reels izlenme sayılarınız olacaktır. Dikkatleri üzerinize toplama konusunda reels izlenme sayıları, attığınız gönderilere gelen beğeni sayısından daha fazla öne çıkmaktadır. İnstagram profilinizi ziyaret eden bir kişi hesabınızın bot olup olmadığını anlamaya çalışacaktır. Hesabınızı analiz ederken dikkat ettiği ilk nokta gönderilerinizin etkileşim kısmı olacaktır. İnstagramda paylaştığınız gönderilerin her zaman takipçi kitlenizin tamamının beğenmesi mümkün değildir. Ama eğer ki attığınız reels videolarınızın izlenme sayıları takipçi sayınız ile doğru orantılıysa yani arada çok büyük bir fark yoksa bu sizi bot görünümden çıkaracak ve artık tamamen organik bir görünüme sahip olacaksınız.

Reels izlenme satın almak hesabıma zarar verir mi?

İnstagram reels izlenme satın almak hesabınıza zarar vermez. Hesabınıza zarar vermenin aksine, instagram robot sistemine instagram hesabınızı organik bir hesap gibi göstererek önerilen hesaplar arasına yerleşmenizi sağlar. Bu durum da organik takipçi kazanmanıza sebep olacaktır. Reels izlenme satın almak ayrıca keşfette yer almanızı da sağlar. Açıklayacak olursak; keşfette gördüğünüz reels videolarının izlenme sayılarına dikkat edin. Emin olun izlenmelerinin bir çoğu satın alınmış, satın alınan izlenmenin üzerindekiler organik olarak artmıştır. Reels izlenme satın alarak keşfete düşen gönderi sayesinde instagram hesabının istatistikleri artacak ve bu durumda da hesap kaliteli ve organik olarak gözükecektir. Anlayacağınız üzere satın aldığınız reels izlenmelerin keşfete düşürmede ve keşfette paylaştığınız gönderiyi gören aktif kitleyi kendi hesabınıza çekmede en önemli etkendir.

Satın aldığım Reels izlenmeler silinir mi?

    Hayır, satın aldığınız reels izlenmeler tamamen gerçek kullanıcılardan oluştuğu için kesinlikle satın aldığınız reels izlenmelerde düşüş söz konusu değildir.  Diğer reels izlenme satan firmaların ana prensibi sadece reels izlenme satmaktır. Fakat bizim firmamızın ana prensibi müşterilerimizin memnuniyeti ve güvendir. Siz de reels izlenme satın almanın bu ve sayamayacağım fırsatlarını kaçırmayın.