Öne çıkan hikaye oluşturmak

Öne çıkan hikaye oluşturmak

Instagram öne çıkan hikaye oluşturma işlemi oldukça kolay olmakta. Kullanıcıların öne çıkan hikaye oluşturmak için bazı adımları uygulaması gerekiyor.

Instagram, günümüzün en büyük sosyal ağlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Platform o kadar büyük bir hale geldi ki kullanıcılar para kazanmak için Instagram’ı tercih ediyor ve başarılı olmaya çalışıyor. Örneğin Instagram hesabı açan bir kullanıcı bu hesabı içerik üretici hesabına dönüştürüyor ve hemen Instagram telafili takipçi satın al paketinden yararlanıyor. Bu da sayfanın hızlı bir şekilde büyümesini sağlıyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki bu hizmeti almadan önce birkaç gönderi paylaşmak sayfanın daha çok etkileşim almasını sağlıyor.

Instagram’da öne çıkan hikaye oluşturmak

Bu konuda sizler için gönderilerin nasıl öne çıkarılabileceğinden veya bir hikayenin nasıl ön planda kalabileceğinden bahsediyor olacağız. Instagram gönderisi paylaşan bir kişi gönderiyi paylaştıktan sonra o gönderiyi hikaye olarak paylaşabilir. Hikaye olarak paylaşılan gönderinin ön plana çıkarılması ise bu şekilde yapılıyor. Bir gönderiyi ön plana çıkarmak için birçok yöntem bulunuyor olsa da güvenilir takipçi satın al hizmetinden yararlananların sıkça kullandığı kolay bir yöntemden bahsetmek istiyoruz.

Örneğin birçok Instagram hikayesi paylaşıldı ve bu hikayeler arasından bazılarının öne çıkan hikaye olarak yer alması gerekiyor. Bunun için hemen profile girilmesi gerekiyor. Profile girdikten sonra gönderilerin üzerinde öne çıkan hikaye alanı yer alır. Buradaki artı işaretine bastıktan sonra kişi bir başlık belirler ve sonrasında öne çıkacak olan hikayeleri buraya ekler. İşlem bu kadar kolay olmakta, yapılması gereken farklı bir adım bulunmuyor.

Instagram’da öne çıkan hikaye oluşturmanın yanı sıra öne çıkan hikayeleri düzenlemenin veya öne çıkan hikaye grubuna yeni hikaye eklemenin de yolu bulunuyor. Bunun için hikaye grubuna basılı tutmak ve düzenleme yapmak yeterli oluyor.

Instagram bayan takipçi satın al hizmetinden yararlanan veya herhangi bir hizmeti kullanan bir kişi Instagram’da birden fazla grup oluşturabilir. Birden fazla oluşturulan hikaye grupları sayesinde hikayeler kategorize hale getirilebiliyor.