NEDEN İNSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMALIYIM?

NEDEN İNSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMALIYIM?

Bildiğiniz üzere İnstagram, çok büyük kitlelere hitap eden global bir platformdur. Bu platformda geniş kitlelere hitap eden bir hesabınız var ise ve bu hesabın etkileşimi yani beğeni izlenme gibi özellikleri az ise, bu durum İnstagram hesabının sahibine zarar sağlayacaktır. Örnek verecek olursak bir satış sayfası üzerinden gidelim. Bir satış sayfası düşünün. Bu instagram hesabından alış veriş yapacak bir kişi, hesabı incelediğinde takipçi sayısının çok yüksek olduğunu fakat beğenme sayılarının az olduğunu görürse o sayfanın yanıltıcı içerik paylaşan, dolandırıcı bir sayfa olduğunu düşünerek alış veriş yapmaktan vaz geçecektir. Eğer ki takipçi sayısı ile beğeni sayısı doğru bir orantıda artış gösteriyor ise o instagram hesabına güvenerek alış veriş yapacak ve instagramda satış yapan hesap sahibinin kar oranı yüksek seviyelere taşınacaktır.

Instagram Beğeni

Keşfet ile alakalı konuşacak olur isek, gönderi attığı anda gelen beğeni miktarına göre instagram'ın gözünde profilimizin değeri artacak ve gönderimiz keşfete düşecektir. Beğeni satın alarak keşfete düşürdüğümüz gönderi sayesinde keşfette gönderimizi gören aktif instagram kullanıcılarını hesabımıza çekeceğiz ve bu sayede organik takipçi kazanacağız. İnstagram sayfanızı takip etmek amacıyla ya da merak ettikleri  için profilinizi ziyaret eden instagram kullanıcıları, takipçi ve beğeni sayılarınızın düşük olduğunu görürse, içerikleriniz ne kadar güzel olursa olsun sizi bot hesap zannederek takip etmekten kaçınacak ve bu sebeple aktif takipçi kazanamayacaksınız. Eğer ki takipçi sayınız ve beğeni sayınız birbiri ile doğru orantıda artış gösteriyor ise o instagram hesabının büyük bir kitlenin ilgisini çektiği düşünülecek ve profilinizi ziyaret eden kişilerin sizi takip etmesi gerçekleşecektir. Takipçilerinizin yüksek olması, ilk başta diğer kullanıcılara ilgi çekici gelebilir fakat profilinizi ziyaret eden instagram kullanıcıları, beğenilerinizin düşük olduğunu farkettiğinde bu size ollumsuz bir imaj şeklinde yansıyacaktır.

İnstagram beğeni satın almanın daha sayamayacağım bir çok avantajı vardır. Bu avantajlara sahip olmak ulaşılamayacak bir şey değil. Siz de bu avantajlara düşük bir ücret karşılığında sahip olabilirsiniz.