Instagram'ın bu kadar harika olduğunu düşünmemiz için 4 nedenimiz var!

Instagram'ın bu kadar harika olduğunu düşünmemiz için 4 nedenimiz var!

Instagram'ın bu kadar harika olduğunu düşünmemiz için 4 nedenimiz var!

 

Kolay kullanım!


Facebook instagrama göre  daha karmaşık hale geliyor gibi görünüyor. Twitter ise, hashtag'leri nerede kullanacağımızdan veya @ sembolünü nasıl kullanacağımızdan emin olmadığımız için kafa karıştırabilir :) Ama İnstagram pratik olarak kusursuzdur ve neredeyse herkes bir resim yükleyebilir ve metin ekleyebilir veya video paylaşabilir. Uygulamada yalnızca birkaç seçenekle gezinmek kolaydır ve kolaylıkla post atılabilir!


Görsel ve sanat içerir!


Pek çok insan Instagram'ı seviyor çünkü popüler ve sanatsaldır.Diğer sosyal medya ağları, bazı insanları rahatsız edebilecek çok fazla detaylara sahip olduğundan dolayı bunlara nazaran, Instagram tamamen görseldir. Erişimi çok kolaydır. Sadece resimlere bakarsınız. Yeterince kolaydır. Instagram, bazıları için bir tatil gibidir, çünkü dünyadaki birçok farklı sitenin, kişinin ve yerin resimlerini görebileceksiniz. Hepsi de rasgele gezinirken!Canınız sıkıldığında bir resim veya videodan başlayıp kendinizi 1 saat sonra zaman ne kadar hızlı geçmiş derken bulabilirsiniz!İnanılmaz hızlı zaman geçtiğine şahit olacaksınız.


Hastagleri takip edebilirsiniz!


Twitter'da hashtag aramayı denediniz mi? Zor! Facebook'ta da o kadar kolay değil, ancak Instagram söz konusu olduğunda, sadece bir hashtag'e dokunmak sizi doğrudan bir fotoğraf akışına gönderir. Bu, birkaç potansiyel müşteri ve müşteriyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir çünkü ilginç olan şeyleri ayıklamayı kolaylaştırır. Resimlere bakmaktan kim hoşlanmaz ki?En güncel bilgileri alabilirsiniz ve artık haber izlemenize gerek kalmayacaktır!
İnsanlara erişim çok kolaydır!
Birine mesaj mı göndermek istiyorsunuz? Etiketleyin! Onlara cevap verin! Onlara doğrudan mesaj gönderin! Instagram, size ağ kurmanız ve insanlara ulaşmanız için birkaç yol sunarak birisine kolayca mesaj atmanızı sağlayabilir.DM DEN YAZ!:)

Hikayeler paylaşabilirsiniz.

Anlık olarak takipçileriniz ile hikayeler paylaşıp durumunuzu resimli olarak bildirebilirsiniz,böylelikle sosyal hayattan asla kopmazsınız.Çeşitli komik filtreler ile eğlence sağlayabilirsiniz.


Eğer bir instagrama sahipseniz mutlaka bizden takipçi satın alınız! 

İnstagramda çok takipçiye sahip kullanıcılar genelde zeki kullanıcılardır :)