Instagram'da Birden Fazla Hesap Açma

Instagram'da Birden Fazla Hesap Açma

Akıllı cep telefonlarının en popüler uygulamalarından biri olan Instagram için gelen son güncelleme kullanıcıların uzun süredir beklediği çoklu hesap açma özelliği aktif olarak kullanılabilmektedir. Çoklu hesap desteği sayesinde toplumuz cep telefonundan ve tabletinden birden fazla Instagram hesabı açarak farklı hesaplarını pratik bir şekilde kullanabilme olanağından yararlanabilmektedir. Var olan Instagram hesabı ile beraber telefona yeni bir hesap daha eklemek isteyen kişilerin izlemesi gereken adımlar ise şu şekildedir. Instagram uygulaması açıldıktan sonra ayarlar menüsünü açıp menü sonuna doğru gidilerek hesap ekle seçeneğini dokunmak gerekmektedir. Daha sonra ise Instagram giriş ekranı sonrasında yeni bir hesap açılabilir istenirse de var olan diğer Instagram hesabını kullanıcı ve şifresine giriş yapılarak hesap ekleme işlemi tamamlanabilmektedir. Bunun dışında Instagram telafili takipçi satın al imkanı ile takipçi temin edilebilmektedir.

Instagram'da Hesaplar

Instagram’da yeni hesap eklendikten sonra sol üst köşede yer alan sekmeye tıklandığında açılmış olan sekmede hesaplar arasında geçiş yapılabilir ve yeni bir Instagram hesabı da eklenebilir. Geçmiş dönemlerde Instagram kullanıcıları ınstagram’ı iş-aile ve arkadaşlarla iletişim benzeri gibi birden fazla amaç için kullanan kullanıcılar bulunmaktaydı. Dolayısı ile birden fazla Instagram hesabı kullanmak da gerekmekteydi. Bir Instagram hesabından çıkıp diğerine girmekte gerçekten çoğu zaman yorucu olabilir. Bilindiği gibi Instagram iki ya da daha fazla Instagram hesabına aynı akıllı telefon üzerine kontrol etmeye fotoğraf yüklemeye paylaşılan fotoğraflara da izin vermemektedir. Instagram yalnızca akıllı telefonlarda çalışan bir uygulama ve dolayısı ile çoklu instagramları yönetmek Instagram’da çok da fazla mümkün olmamaktaydı. Fakat bu durum günümüzde açılmış olup Instagram bayan takipçi satın al alternatifleri ile dahi sağlanmaya başlamıştır.

Birden fazla ınstagram hesabı olanlar

Bazı uygulamalar birden fazla Instagram hesabını kullanmaya olanak sağlarken bu uygulamalardan bazıları yalnızca paylaşılan fotoğrafları beğenme ve yeni kullanıcıları takip almaya izin verirken fotoğraf paylaşımına izin vermeyebilmektedir. Birden fazla hesap kontrol etmeyi kolaylaştıran bu uygulamalar Instagram’da aynı cihaz olduğu sürece kişinin kendi uygulaması üzerinden de fotoğraf paylaşma izin veren bir uygulama olmasından dolayı rahatlıkla tüm işlemler tamamlanabilirken bunun yanı sıra organik takipçi satın al imkanları ile oldukça fazla takipçiye de sahip olabilirsiniz.