Instagram Reels özelliğini kullanmak

Instagram Reels özelliğini kullanmak

Instagram Reels özelliğini kullanmak isteyen pek çok kişi bulunuyor. Aslına bakarsak bu özelliğini kullanmak oldukça kolay. Yapılması gereken bazı şeyler var.

Kullanıcı ister Instagram telafili takipçi satın al hizmetini kullansın ister farklı bir hizmetten yararlansın Reels uygulamasını kullanarak daha fazla kişiye ulaşarak daha yüksek etkileşim elde edebiliyor. Bunun için tek yapılması gereken etkili bir çekim yapmak ve etkileşim hizmet paketlerinden birini kullanmak. Bu konuda Reels uygulamasının nasıl kullanıldığından bahsederek sizlere bu konuda bilgi vereceğiz.

Instagram Reels özelliğini kullanmak

Birçok sosyal ağ kullanıcısı, TikTok uygulamasını biliyor olmalı. TikTok’a rakip olarak geliştirilen Reels uygulaması, TikTok’un birçok özelliğini barındıran bir sisteme sahip. Reels, ilk zamanlar 15 saniye olsa da günümüzde 30 saniyeye kadar video eklemeyi sağlayan bir platform olmakta. Güvenilir takipçi satın al ile birlikte daha güzel hale gelen bu özelliğin nasıl kullanıldığına hemen geçelim.

Kullanıcıların bu özellikten yararlanabilmesi için öncelikle Instagram uygulamasına girmesi gerekiyor. Uygulamaya giren kişi sağa kaydırdığında sol tarafa geçmiş olacak. Sol tarafta kamera özelliği yer alıyor. Kamera özelliği ile ilgili bilinmesi gereken şeylerden birisi bu özelliğin pek çok kamera özelliğini barındırıyor olması. Reels özelliğine geçmek için kaydırmak gerekiyor.

Kullanıcı Reels kamerasını bulduktan sonra bu aşamada pek çok araç ile karşılaşıyor. Bunlardan birisi müzik olmakta. Kullanıcı istediği müziği ekleyerek o müziğin videoda çalmasını sağlayabiliyor. Sosyal ağ kullanıcısı ister Instagram’ın müzik kütüphanesini kullanabilir ister farklı bir Reels videosunun sesinden yararlanabilir.

Reels kamerasının sol kısmında bulunan bir diğer özellik hızlandırıcı olmakta. Türk takipçi satın al gibi hizmetlerden yararlananların da kullandığı Reels hızlandırıcı, videonun hızını ayarlıyor. Kullanıcı ister daha yavaş ister daha hızlı bir video akışı tercih edebiliyor. Bir diğer özellik efekt özelliği olmakta. Efektler arasından seçim yapılarak farklı bir görünüm elde etmek mümkün. Sol araç menüsünde yer alan bir diğer araç zamanlayıcı olmakta. TikTok kullananlar bu özelliği çok iyi bilir. Bu özellik ile birlikte videoyu bölmek ve detaylı düzenleme yapmak mümkün.