İnstagram organik takipçi satın almalı mısınız?

İnstagram organik takipçi satın almalı mısınız?

Son zamanlarda oldukça popüler olan instagram uygulamasında tanınmış bir kişiliğe sahip olmak için organik olmayan bot takipçiler hiçbir işe yaramamaktadır. Organik olmayan bot takipçiler satın aldığınızda fotoğraf ya da videolarınıza gelebilecek beğeni, izlenme ve yorum sayısı hesabınızda organik olmayan bot takipçi satın almadan önceki aktif kullanıcıların yapabileceği beğeni, izlenme ve yorum sayısı kadardır. Organik olmayan bot hesaplar saçma sapan isimlerle oluşturulmuş ve genelde üzerinde gönderim sağlayan api dışında hiçbir girişi bulunmayan hesaplardır. Ama instagram organik takipçi satın aldığınızda ise, instagram organik takipçiler manuel olarak oluşturulmuş hesap ve aktif kullanıcılardan oluştuğu için fotoğraf ve videolarınıza gelen beğeni, izlenme, yorum gibi sayılar satın aldığınız instagram organik takipçi sayısıyla doğru orantılı bir biçimde artacaktır.

İnstagram takipçi satın al

Hesabınızın aktif olduğunu kanıtlamanız için hikâye izlenme, gönderilen medyanın ana sayfadan erişimi gibi sayıların takipçi sayısından çok fazla düşük olmaması gerekir. Satın aldığınız instagram organik takipçilerin tamamı aktif kullanıcılardan oluştuğu için gönderileriniz takipçilerinizin ana sayfalarına düşecek ve organik bir biçimde erişim, beğeni, izlenme, yorum alacaktır. Gönderi attığınız ilk 10 dakika içerisinde aldığınız etkileşim ne kadar fazla ise instagram hesabınızdan paylaştığınız gönderi o kadar uzun süre keşfette kalacak ve keşfette kaldığı sürece aktif takipçi kazanabileceksiniz. Eğer ki instagram organik olmayan bot takipçi satın aldığınız zaman sayfanız hiç erişim almıyor ve etkileşim sayıları çok düşükse instagram bu olayı hile olarak algılayacak ve instagram hesabınızın keşfete çıkması 2 kat daha zor olacaktır.

Eğer ki instagram üzerinden işlem alan bir işletme iseniz ya da dijital içerik üreticisi ya da farklı alanlarda işlev gösteriyor iseniz, instagram bot takipçiler hiçbir işinize yaramayacak aksine sizin zararınıza olacaktır. İnstagram sayfanızı ziyaret eden aktif instagram kullanıcıları organik olmayan bot takipçilere sahip olduğunuzu görünce sizi takip etmekten vaz geçecek ve bu durum da sizin aktif takipçi kazanmanızı engelleyecektir. Eğer ki instagram organik takipçi satın aldıysanız, instagram hesabınızı ziyaret eden instagram kullanıcıları takipçilerinizin kaliteli olduğunu görecek ve sizi takip edecektir. Siz de bu ve bunun gibi daha birçok avantaja instagram organik takipçi satın alarak sahip olabilirsiniz.