Instagram hikaye sisteminde yer alan araçlar

Instagram hikaye sisteminde yer alan araçlar

Instagram hikaye sisteminde yer alan araçlar neler? Gelin bu konuda Instagram hikaye araçlarından detaylı bir şekilde sizlere bahsedelim.

Kullanıcı ister Instagram bayan takipçi satın al hizmetinden faydalansın ister farklı bir takipçi hizmetini kullansın hikaye sistemini kullanarak daha fazla kullanıcıya erişebilir, kitlesini daha çok büyütebilir. Hikayeler, akış sisteminin en üstünde olduğu için kullanıcıların hikayeleri inceleme olasılığı da bir o kadar yüksek olur. Şunu söylemek gerekiyor ki hikayeleri inceleme oranı gönderileri inceleme oranından yüksek olabilir. Kullanıcı hikaye paylaştığında gönderilerin de etkileşim oranını arttırabilir.

Instagram hikaye sisteminde yer alan çeşitli araçlar

Bir kişi güvenilir takipçi satın al hizmetinden faydalandığında hikaye sistemini denemek için bir hikaye oluşturmaya başlayabilir. Bu sırada pek çok araç ile karşılaşıyor olacak. Bu araçlardan birisi çıkartmalar olmakta. Instagram hikaye sisteminde yer alan çıkartmalar, bir fotoğrafın veya resmin daha güzel görünmesini sağlayabilir. Instagram, zaman zaman etkinliklere veya belli dönemlere göre yeni çıkartmalar ekleyebiliyor. Örneğin koronavirüs salgını döneminde salgın ile ilgili çıkartmalar ekleyen Instagram, yılbaşında yılbaşı ile ilgili çıkartmaları eklemişti.

Instagram’ın bu sistemiyle birlikte kullanıcıların yararlandığı bir diğer araç müzik özelliği olmakta. Hikayeye en fazla 15 saniye müzik eklenebiliyor. Kullanıcı hikayede müzik seçerken Instagram müzik kitaplığını kullanıyor. Müzik kitaplığından müzik seçildikten sonra müziğin hangi aralığının gözükmesi gerektiğini belirleyen kişi, o aralığın çalmasını sağlıyor. Sonrasında ise paylaşıp diğer kullanıcıların hikayeyi müzik ile birlikte incelemesini sağlıyor.

Kullanıcı ister Türk takipçi satın al hizmetini kullansın ister farklı bir takipçi hizmetini kullansın bu hizmetlerden yararlanırken hikaye sistemini de denemeli, bu onun takipçi hizmeti ile birlikte daha çok kazançlı olmasını sağlar. Çünkü yeni kullanıcılar hikayeyi fark edebilir, popülerlik daha da artar. Instagram hikaye sistemi ile birlikte bir diğer popüler özellik test ve anket olmakta. Kullanıcılar test ile birlikte soru sorabiliyor, anket ile birlikte kullanıcıların düşüncelerini alabiliyor. Bunun yanı sıra diğer özellikler arasında GIF paylaşma, yazı ekleme, görsel boyutunu düzenleme ve filtre ekleme gibi özellikler bulunuyor.