Instagram hikaye sistemi ve özellikleri

Instagram hikaye sistemi ve özellikleri

Instagram hikaye sistemi ve özellikleri hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Bu konuda bu detaylardan bahsetmek istiyoruz.

Instagram’da yapılabilecek pek çok şey var. Her geçen gün daha da büyüyen ve daha da gelişen Instagram gönderi paylaşmak için, Reels özelliğini kullanmak için, video paylaşımı yapmak için ve bunun gibi pek çok konuda kullanıcılara pek çok fırsat sunuyor. Instagram telafili takipçi satın al hizmeti ile birlikte daha renkli olan Instagram’ın özelliklerinden birisi de hikaye sistemi olmakta. Bu sistem ile ilgili bilinmesi gereken pek çok detay bulunuyor.

Instagram hikaye sistemi hakkında bilgi

Instagram hikaye sistemi ile ilgili bilinmesi gereken şeylerden birisi etiketler olmakta. Instagram’ın kullanıcılara sunduğu etiketler, bir gönderinin ön plana çıkmasında etkili oluyor. Eğer ki kullanıcı Instagram bayan takipçi satın al gibi bir hizmetten yararlandıysa bu durum gönderinin o etiketlerde daha çok ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Gönderi için etiket sınırı 30 konu etiketi ile sınırlandırılmış durumda. Hikayede ise en fazla 1 konu etiketi ve 1 konum etiketi eklenebiliyor. Kullanıcı aynı zamanda kişi etiketi ekleyerek hikayeyi daha etkileyici hale getirebiliyor.

Instagram hikaye sistemiyle ilgili bilinmesi gereken bir diğer konu müzik desteğine sahip oluşu. Önceden hikaye sisteminde müzik desteği bulunmuyordu. Yakın zamanda gelen müzik desteği ile birlikte kullanıcılar 15 saniyeye kadar istediği müziği ekleyebiliyor. Müzik sınırının 15 saniye olmasının sebebi müziğin bir süre sonra telife giriyor olması. Bundan dolayı müziği kısa süreliğine göstermek gerekiyor.

Instagram güvenilir takipçi satın al gibi hizmetlerden yararlanan pek çok kullanıcı hikaye sistemini kullanarak daha etkili etkileşime kavuşabiliyor. Etkileşimin yüksek olması bir sayfanın daha çok takipçiye ve daha çok gönderi etkileşimlerine ulaşmasını sağlıyor. Bu da kişinin hedefine hızlı bir şekilde yaklaşmasını sağlıyor.

Instagram hikaye sistemiyle birlikte kullanıcılar test ve anket özelliklerinden faydalanabiliyor. Test ile birlikte diğer kullanıcılar sınanabiliyorken anket ile birlikte anket yapılabiliyor. Ayrıca soru sistemi, kullanıcıların soru sormasını sağlıyor.