Instagram hikaye gizleme

Instagram hikaye gizleme

Instagram hikaye gizleme konusu merak edilen konulardan birisi haline gelmiş durumda. Bu konuda hikaye gizlemeden bahsediyor olacağız.

Instagram telafili takipçi satın al gibi pek çok hizmet bulunuyor. Kullanıcılar bu gibi hizmetlerden faydalanarak hesabını daha hızlı büyütebiliyor. Hesabı hızlı büyüyen kullanıcılar aynı hesap ile arkadaşlarını da takip edebilir veya farklı nedenlerden dolayı hikaye gizliliğini düzenleyebilir. Hikaye gizliliği ile ilgili bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor.

Instagram hikaye gizleme işlemi

Instagram hesabında paylaşılan bir hikayeyi tamamen gizlemenin veya birkaç kişiden gizlemenin yolları bulunuyor. Öncelikli olarak hikaye gizlemeye geçmeden önce birkaç kişiden hikaye gizleme konusunda bir bilgi paylaşmak istiyoruz. Kullanıcılar hesabında paylaşılan hikayeyi bazı kişilerden gizlemek istediğinde kişinin yakınlarından da gizleyebilir. Bu da hikayenin daha gizli hale gelmesini sağlar. Bu detaya dikkat etmek gerekiyor.

Instagram için güvenilir takipçi satın al hizmetinden faydalanan bir kullanıcı Instagram hesabını yalnızca bazı kişilere göstermek istiyor ise bu durumda yapması gerektiği işlem yakın arkadaşlar grubu oluşturmak. Instagram’da geliştirilen bu özellik sayesinde kullanıcı yakın arkadaşlarına eklediği kişilere bu hikayeyi gösterebiliyor. Hikaye yakın arkadaşlara paylaşılıyor ve bu şekilde bazı kişiler hikayeye ulaşabiliyor.

Instagram hikayesini bazı kişilerden gizlemek için yapılması gereken işlem ayarlara girip gizlilik seçeneklerine erişmek ve buradan hikaye ayarlarına girmek gerekiyor. Hikaye ayarlarında hikayeyi bazı kişilerden gizlemek için bir seçenek bulunuyor. Kullanıcı burada istediği üyeleri seçerek hikayeyi o kişilerden gizleyebiliyor.

Eğer hikaye herkesten gizlenmek isteniyor ise yapılması gereken şey yakın arkadaşlar grubuna yan hesap ekleyip buradan hikaye eklemek. Bu durum genellikle kullanıcının hikaye özelliğini deneme tahtası şeklinde kullanması için yapılıyor olmakta. Türk takipçi satın al hizmetini kullananlar için bu özellik oldukça faydalı olabilir.

Bu konuda bilinmesi gereken detaylardan birisi de hikaye paylaşımını sınırlandırabilmek oluyor. Kullanıcı “Gizlilik ve Güvenlik” seçenekleri arasında hikaye paylaşımına izin vermeyi kapatabilir, bu sayede hikayenin daha çok yayılmasını önleyebilir.