Instagram Hesap Açma: Instagram Yeni Hesap Nasıl Açılır?

Instagram Hesap Açma: Instagram Yeni Hesap Nasıl Açılır?

Çok fazla kullanıcı kitlesine sahip olan ve kullanıcıların Instagram takipçi, Instagram beğeni alabildiği bir platform olan Instagram hesap açma nasıl olur? Birçok kişi bilgi sahibi olsa da çok sayıda kişinin de henüz bilmediğini unutmayalım. Peki nasıl hesap açabiliriz bir göz atalım.

Telefondan hesap açmak için, uygulamayı indirin, karşınıza çıkan ekranda yer alan “ Hesabın yok mu” yazısına tıklayarak “ kaydol” butonuna tıklayın. Sonrasında ekranda olan “ e-posta adresi veya telefon numarası ile kaydol” yazısı çıkacaktır. İstediğini seçeneği tercih ederek, kutucuğu doldurun. Telefon numarası ile giriş yaptığınızda telefonunuza SMS gelecek, sizin de o SMS' e tıklayarak onaylama işleminizi yapmanız gerekir.

İnstagram Hesap Açma

Bir sonraki aşamada karşınıza çıkacak olan bilgileri doldurarak, kullanıcı adı ve parolanızı da belirleyerek “ Kaydol” butonuna dokunun. Evet hesap açma işleminiz böylelikle tamamlanmış bulunuyor.

Instagram hesap açma işlemini bilgisayardan yapmak için, Google’a Instagram yazdığınızda karşınıza zaten kaydol yazısı çıkacaktır. Ona tıklayarak ilk adımı atın. Aynı şekilde karşınıza çıkacak olan ekranda yer alan bilgileri, cep telefonunu, mail adresiniz, kullanıcı adı, ad soyad gibi bilgileri içeren ekrandaki soruları cevaplayarak işleminizi devam edin. Bu numara ve e-postanın daha önce bir Instagram hesabı açımında kullanılmaması gerekir.

Son adım olarak da hesabınıza giriş yaparken ki şifrenizi belirleyip “ Kaydol “ butonuna tıklamanız ile instagram hesabınız oluşmuş olur. Sonrasındaki bilgileri doldurmak size kalmış, dilediğiniz şekilde cevaplayabilirsiniz.