Instagram DM hakkında merak edilenler

Instagram DM hakkında merak edilenler

Instagram DM hakkında merak edilenler neler? Bu konuda Instagram uygulamasının DM özelliği ile ilgili merak edilenleri cevapladık.

Instagram DM, direkt mesaj olarak yer alıyor. Doğrudan mesajlaşma olarak da çevrilen bu özelliğin amacı insanların birbirleriyle sohbet etmesini sağlamak. Bazı insanlar özel bilgileri doğrudan paylaşmak yerine özel mesaj sistemini kullanarak o kişiyle paylaşmak isteyebilir. Güvenilir takipçi satın al veya farklı bir hizmet kullanılsın herkes için DM oldukça önemli. Özel mesajlar, iki kişi arasında veya bir grup arasında yaşanan diyaloglar olmakta. Eğer bir kişi diğer kişinin bilmesi gereken bir şey paylaştığında veya onunla konuşmak istediğinde DM yöntemini kullanır. DM ile ilgili bilinmesi gereken bazı şeyler bulunuyor.

Instagram DM hakkında merak edilen sorular

Instagram doğrudan mesajlaşma özelliği, pek çok iş için kullanılabiliyor. Bu özellik hakkında merak edilen sorular arasında özelliğin nasıl kullanıldığı yer alıyor. Özellikle uygulamaya yeni katılan kullanıcılar bu sorunun cevabını merak edebiliyor. Instagram’da DM göndermek için yapılması gereken Instagram akış sayfasındayken yani ana sayfada sola doğru kaydırmak. Bu sayede kullanıcı sağ tarafa geçmiş olacak.

Türk takipçi satın al hizmetinden yararlananlar için de bu güzel bir yöntem. Sağ tarafa bu şekilde geçmenin yanı sıra sağ üst köşedeki uçak simgesiyle de DM kutusuna ulaşmak mümkün. Sonrasında yapılması gereken yeni bir sohbet oluşturmak veya var olan bir sohbete girmek. Bunun dışında bilinmesi gereken profil üzerinden de mesajlaşmanın mümkün olduğu. Eğer ki mesajlaşma ile ilgili bir buton yer almıyor ise kullanıcı mesaj kabul etmiyor olabilir.

Instagram DM ile ilgili merak edilen sorular arasında sohbette görüntülü konuşmanın nasıl yapılabildiği. Sohbet üzerinde görüntülü konuşmak için yapılması gereken şey doğrudan mesajlaşma kutusundayken bir sohbete girmek ve sağ üst köşedeki kamera simgesine basmak.

Bazı kullanıcılar Instagram telafili takipçi satın al hizmetini kullandığında bir kişiye nasıl hikayeli şekilde fotoğraf veya video atılabileceğini merak edebilir. Bunun için sohbetteyken sol alt kısımdaki kamera simgesine basmak ve gerekli adımları uygulamak yeterli olacak.