Instagram’da Satış Fikirleri

Instagram’da Satış Fikirleri

Instagram, çok sayıdaki yeni girişimciye ev sahipliği yapan bir sosyal mecra. Eğer yeni bir iş fikriniz varsa Instagram aracılığıyla bu fikri hayata geçirebilirsiniz. İlk başlarda yolunuz çok uzun gözükebilir; ancak sabırlı ve akıllı hareket ettiğinizde bu çabanızın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Özellikle Instagram ucuz takipçi satın al paketlerini seçerek bütçenize göre hareket edebilirsiniz. Hesabınızdaki takip sayısının satış rakamlarını doğrudan etkilediğini unutmamanız gerekir.

Instagram’da ne satacağınıza karar veremediniz mi? Sizler için seçtiğimiz Instagram satış fikirlerini inceleyerek kararsızlığınıza bir çözüm bulabilirsiniz.

Online Sahaf

Instagram’dan kitap satmak ilk başta cazip gelmeyebilir. Ancak hedef kitlenizin güvenini kazandığınızda satışlarınızın ciddi oranda artmaya başladığını görebilirsiniz. İkinci el kitapların satışını yapabilir, kampanyalar düzenleyerek müşterilerinizin ilgisini yüksek tutabilirsiniz. Tabii, kargo anlaşması yaparak maliyetlerinizi kısmanız gerekecek.

Boyalı Taş Kolyeler

Takı ve aksesuarların Instagram’da en fazla satışı yapılan ürünler olduğunu belirtebiliriz. Takı ve aksesuarları bir firmadan alarak Instagram’da satmak yerine, kendi el emeğinizle ürettiğiniz ürünleri satmanız daha doğru olacaktır. Taşlara boya ve çizim yapabilirsiniz. Bu çalışmalarınızı kolye, küpe, bileklik gibi aksesuarlara dönüştürebilirsiniz. Sanatsal yönünüzü ortaya çıkardığınızda özgün çalışmalarınız ilgi görmeye başlayacaktır.

Takı ve aksesuar satışı yapan çok sayıda Instagram hesabı var. Rakiplerinizin arasından sıyrılabilmeniz için özgün çalışmalar gerçekleştirmeniz yeterli olmayabilir. Instagram takipçi satın al gibi paketleri alarak hesabınızı güçlendirebilirsiniz.

Doğal Mumlar

Endüstriyel mumların içinde parafin isminde bir madde bulunuyor. Parafin, ham petrolün işlenmesinden elde edilen ve insan sağlığına tehlike arz eden bir madde. Bu bilginin yayılmasının ardından insanlar doğal mumları satın almaya başladı. Siz de evinizde doğal mum üreterek Instagram’da satış yapabilirsiniz. Üstelik üretimi o kadar zor değil. Gerekli malzemeleri bir araya getirmeniz yeterli olacaktır.

Akıllı Telefon Aksesuarları

Akıllı telefonlar artık vücudumuzun bir parçası gibi. Onlar olmadan eksik hissediyoruz. Bu durumun her insan için geçerli olduğu düşünüldüğünde, Instagram’da akıllı telefon aksesuarı satmak mantıklı olabilir.

Akıllı telefon aksesuarları içinde en çok ilgi görenlerin başında telefon kapları yer alıyor. Farklı tasarımlarla donattığınız telefon kaplarını hesabınızda pazarlayabilirsiniz. Hedef kitlenizin koşullarına göre tasarımlarınızı dizayn edebilirsiniz.

Son olarak şunu ifade edebiliriz: Instagram’da satış yapmak ve başarılı olmak çok zor değil. Süreci doğru yönettiğinizde arzu ettiğiniz yerde olabilirsiniz. Yine de hesabınızın takipçi sayısını yüksek tutmanız önemli bir detay. Takipçi sayınız yükseldiğinde daha fazla kullanıcıya ulaşabilir, ürünlerinizi onlara organik bir şekilde tanıtabilirsiniz. Bunun için telafili takipçi satın al seçeneklerini tercih edebilirsiniz.