İnstagram’ da Neden Yorum Yapamıyorum?

İnstagram’ da Neden Yorum Yapamıyorum?

Gencinden yaşlısına sosyal medyaların aktif bir şekilde kullanılması takipçi sayısının sürekli olarak artmasına bağlı olarak Türk takipçi satın al sistemine kullanıp instagram kuralları çerçevesinde sosyal medya ağlarını kullanabilirler. Birtakım kurallar ve yapılması gerekenlerden dolayı yorum yapamama durumu ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kişiye bağlı ya da İnstagram’a bağlı sorunların kontrol edilmesi gerekir.

İnstagram Yorum Yapamamada Kişi ve Sistem Sorunları

Sosyal medya ağlarını kullanmak isteyen kişilerin sürekli olarak aktif kalması ve takipçi sayılarının sürekli olarak artışının göstermesi konusunda kişiler Instagram telafili takipçi satın al sistemini kullanarak sosyal medya alanında sürekli olarak aktif kalıp birçok kanalda yorum yapma sisteminin kullanabilirler. Fakat bazı durumlarda bazı sorunlar ile karşılaşabilirler. Bu sorunlar kişiye bağlı kaynaklı olarak; kişinin internet bağlantısında herhangi bir problem olması durumu ile instagram aktif olarak kullanılamaz ve gönderilerin veya fotoğrafların altına yorum yapılamaz.

Telefonun tarih ve saatinden kaynaklanan bir sorun dolayısıyla da yorum yapılamaz. Instagramda yeni güncellemelerin kullanılmaması da yorum yapma özelliğini kısıtlar. Birçok gönderilerin veya fotoğrafın altına yorum yapma konusunda fazla yorum yaptıysanız sistem daha fazla yorum yapmanıza izin vermez. Instagram’dan kaynaklı sorunlara bağlı olarak; anlık paylaşılan gönderilerin altında hemen yorum yapamazsınız. Gönderinin paylaşıyorum hesap tarafından yapılan ayarlara kaynaklı olarak yorum yapma özelliği kapatılmış olabilir.

Yorum Yapamama Sorunu Kaynaklı Özellikler

Günümüzde birçok kişi sosyal medya ağlarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Özellikle de sürekli olarak takipçi sayılarını artırmak için ınstagram kadın takipçi satın al sistemini kullanabilirler. Böylelikle takipçi sayılarındaki artış ile birlikte sürekli olarak sosyal medya ağlarını kullanabilirler. Oluşan bazı sorunlar da kullanıcıların yaşadığı sorunlar oldukça can sıkıcıdır. Bu sorunlardan biriside Instagram’da yorum yapamama sorunu dur. Kullanıcıların geneli bu sorunla karşı karşıya kaldığında çeşitli İnstagram kurallarını kısıtlama durumu ile karşı karşıya kalırlar. Kısıtlamalar ile oluşan kurallar çerçevesinde oluşan kısıtlamalar kişilerin yorum yapılmamasına neden olmaktadır. Bu kısıtlamalar;

  • Bir kişinin maksimum olarak 30 hashtag kullanımı

  • Günlük maksimum olarak 7500 kişiyi takip edebilme kapasitesi

  • Bir saat içerisinde maksimum olarak 350 Beğeni yapma durumu

  • Herhangi bir çekilişte etiketleme yaparak yorum içine @ işareti ile en fazla 5 kişi etiketleme

Gibi durumlardan kaynaklı olarak yorum yapma kısıtlaması meydana gelir. Yaptığınız yorumları engellenebilmekte ve silinebilir durumda olduğu için yorum yapma özelliği ile karşı karşıya kalırsınız.