Instagram’da hızlı takipten çıkmak

Instagram’da hızlı takipten çıkmak

Instagram’da hızlı takipten çıkmak için yapılması gereken işlemlerin neler olduğu kullanıcılar tarafından merak edilen bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanıcı ister Instagram telafili takipçi satın al hizmetini kullanıyor olsun ister farklı hizmetleri kullansın zaman zaman bazı sorunlar ile baş başa kalabiliyor. Kullanıcılar Instagram’da keyifli bir vakit geçirirken çok fazla kişiyi takip ettiğini fark edebilir ve bu hesapların bazılarından veya hepsinden çıkmak isteyebilir. Şunu belirtmekte fayda var ki Instagram’da bazı kısıtlamalar bulunuyor. Bu kısıtlamalardan ve hızlı bir şekilde takipten çıkmak için nelerin yapılması gerektiğinden bahsedeceğiz.

Instagram’da hızlı takipten çıkmak

Öncelikli olarak bilinmesi gereken şey Instagram’da hızlı takipten çıkmak elle kısmen mümkün. Kullanıcı bir yöntem geliştirip hızlı bir şekilde takipten çıksa da yani bunu elle yapsa da bir süre sonra yapamamaya başlayacak. Bunun sebebi Instagram’ın önlem alması. Instagram’da hızlı bir şekilde takipten çıkmak spam sayıldığı için Instagram yaklaşık 1 saat kadar o hesabın takipten çıkma işlemini askıya alır. Bu da başka bir hesaptan takipten çıkamamayı sağlamakta. Güvenilir takipçi satın al gibi hizmetleri kullanmanın yanı sıra bu gibi durumlar kullanıcıyı etkileyebilir.

Instagram’da hızlı bir şekilde takipten çıkmak isteyen bir kişi oto tıklama uygulamalarını kullanabilir. Bu uygulamalar belirli koordinatları kaydederek kullanıcının yaptığı işlemleri takip ediyor ve aynı işlemleri sürekli tekrarlıyor. Bu konuda biraz tecrübe edinmek, bilgi sahibi olmak gerekir. Bu işlem belki spam konusunda işe yaramayacak fakat işlemin otomatik bir şekilde yapılmasını sağlayacak.

Instagram’da elle veya otomatik tıklama ile yapılan bu işlem yazılımlarla da yapılabiliyor. Bazı uygulamalar kullanıcının yerine bu işlemi belirli zamanlarda yaparak spam önlemine takılmıyor, herhangi bir sorun yaşamıyor. Yani uygulama işi arka planda yavaş yavaş hallediyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki bu gibi uygulamalara güvenmek tamamen kullanıcının elinde. Çünkü bu tür uygulamalar aldığı yetkilerle hesap içerisinde farklı şeyler de yapabilir. Türk takipçi satın al gibi paketler kullanmanın yanı sıra bu uygulamalara yetki verdikten sonra işlem bitince yetkiyi kaldırmak gerekiyor.