Instagram’da gezinmek

Instagram’da gezinmek

Instagram’da gezinmek çeşitli yollarla yapılmakta. Bu konuda Instagram’da gezinme ekranlarından detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Bazı kullanıcılar kendi sayfasını büyütürken Instagram bayan takipçi satın al gibi herhangi bir etkileşim hizmetini kullanabiliyor. Bu gibi hizmetler sayfanın büyümesini sağlarken aynı zamanda sayfa sahibinin de Instagram’ı daha iyi keşfetmesinde yardımcı oluyor. Instagram’da gezinme ekranları ile ilgili bilinmesi gereken birçok şey bulunuyor.

Instagram’da gezinmek oldukça kolay

Instagram’da birçok ekran bulunuyor. Her bir sekme kendine özgü özelliklere sahip. Örneğin bir sosyal ağ uygulamasında giriş ekranı, akış ekranı, profil ekranı ve özel mesaj ekranı gibi özellikler yer alabilir. Instagram’da ise yer alan birçok ekran bulunuyor. Bunlardan birisi giriş ekranı olmakta. Eğer Instagram ilk defa yüklendiyse veya giriş yapılmadıysa giriş ekranı kullanıcıyı karşılar. Eğer giriş yapıldıysa akış ekranı görünür. Akış ekranında diğer kullanıcıların paylaştığı içerikler yer alır.

Türk takipçi satın al hizmetinden yararlanan bir kişi diğer ekranları da merak edebilir. Bir diğer ekran ara ve keşfet olarak yer alıyor. Bu ekranda kullanıcılar hem arama yapabiliyor hem de yeni kullanıcılar keşfedebiliyor, gönderileri inceleyebiliyor. Arama yapmak için üst arama çubuğuna basılmalı veya arama simgesine basılı tutulmalı. Arama ile birlikte kullanıcı yeni kullanıcılar, konumlar veya etiketler keşfedebilir.

Instagram’da yer alan bir diğer gezinme ekranı profil ve kullanıcı profilleri olarak yer alıyor. Profiller, bir kişi hakkında bilgi veren ve onun içeriklerini gösteren bir sayfa. Örnek vermek gerekirse profilde öne çıkan hikayeler ve gönderiler yer alabilir. Bunun yanı sıra Reels videoları, IGTV videoları ve etiketlenen gönderiler de bulunabilir.

Instagram’da yer alan sekmeler arasında kamera özelliği de yer alıyor. Instagram’a özel bir kamera barındıran bu sistem, birçok özellik ile birlikte geliyor. Kullanıcılar kamerada ister Reels özelliğini kullanabilir ister diğer kamera özelliklerinden yararlanabilir.

Düşmeyen takipçi satın al hizmetinden faydalananlar için oldukça faydalı olan Instagram’da bir diğer ekran hareketler olmakta. Bildirimlerin yer aldığı bu ekranda kişi kendi bildirimlerini inceleyebiliyor, aktivitelerden haberdar olabiliyor.