Instagram’da Beğendiklerimi Görme

Instagram’da Beğendiklerimi Görme

Instagram günümüzün en popüler sosyal medya ağlarından biri olurken tüm dünyada oldukça popüler olan Instagram bu liderliğini her geçen gün daha da artırmaktadır. Tüm dünyada gün geçtikçe liderliğini artmasının sebeplerinden biri ise ınstagram’ı kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikler ve getirmiş olduğu yenilikler olmaktadır. Sosyal medya hesapları arasında en çok tercih edilen ınstagram güvenlik nedeniyle beğeni ve gönderileri kendi bünyesi içerisinde ve kişi hesabında altında tutulmaktadır. Ayarlar sekmesinden beğenilmiş olan tüm gönderileri görmek mümkündür. Bunun yanı sıra Instagram telafili takipçi satın al imkânlarından yararlanarak al linki tıklamanız dahilinde takipçinizi de artırabilirsiniz.

Instagram’da Beğeni Yapılan Gönderiler

  • Profil sekmesi

  • Ayarlar sekmesi

  • Hesap seçeneği tercih edilmelidir

  • Beğenilen gönderiler


 

Beğenilen gönderiler tercih edildiği takdirde beğenilen tüm fotoğraf ve videoları görmek mümkündür. O sekme içerisinde yer alan gönderi için tekrar işlem gerçekleştirilebilmektedir. Platform içerisinde yorum olmak üzere kişinin beğendiği gönderileri kişi dışında artık kimse görememektedir. Kişinin beğeni ya da gönderilerini kendisi dışında başkasının görebilmesi adına Instagram hesabına direkt olarak erişim sağlaması gerekmektedir. Sosyal medya fenomenleri ya da ünlüleri tarafından sıklıkla kullanılan Instagram bayan takipçi satın al konusunda detaylı araştırma gerçekleştirerek linkini tıklamanız dahilinde sizlerde takipçi sahibi olabilirsiniz.

Instagram Beğenileri

Instagram’da beğenilen tüm gönderileri görme Instagram’da beğenilmiş olan gönderiler Instagram’da beğenilen tüm videoları ve fotoğrafları görme gibi birçok detay Instagram hesabı üzerinden daha önce beğenilmiş olunan eski fotoğraf da video paylaşımlarını artık görmek mümkündür. Bu özelliği birçok kullanıcı beğenmiş olsa da birçok kullanıcı beğenmemiş olabilmektedir. Günümüzün en popüler sosyal medya ağlarından biri olan Instagram’da her yeni güncelleme ile beraber yeni özellikler kazandırmaya devam ettirilmektedir. Getirmiş olduğu yeni güncellemeleri ile beraber kullanıcılar uygulamayı daha işlevsel ve pratik bir şekilde kullanabilmektedir. Instagram’ım uygulamasına kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerden biri ise bu döneme kadar beynim iş olan tüm gönderileri hesabından görüntüleme imkanı olmaktadır. Sosyal medya devi Instagram’da takipçilerinizi artırmak için ise organik takipçi satın al kategorileri üzerinden linkini tıklamak yeterlidir.