İnstagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

İnstagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

İnstagram çekilişi hem markalar hem de hesap sahipleri için pek çok daha avantajlar sunar. Bu avantajlar doğrultusunda hem marka sahipleri hem de hesap kullanıcıları kendilerini daha fazla kişiye ve hatta kitlelere ulaşmasını sağlar.

İnstagram çekilişinin en büyük avantajı kolay uygulanması oluyor. Bu sayede kısa zamanda verimli sonuçlar alınabiliyor. Markanın ürünlerinin daha fazla ulaşabilmesinin yanı sıra hesap kullanıcıları İnstagram bayan takipçi satın al uygulaması ve kendi takipçilerinin sayesinde daha da popülaritelerini yükseltmelerini sağlıyor.

İnstagram Üzerinden Çekiliş Nedir?

İnstagram üzerinden çekiliş yapılması markanın kendi sayfası üzerinden olabildiği gibi Dünya genelinde çok sayıda beğeni ve takipçisi olan sayfalar üzerinden de yapılabiliyor. Bu noktada marka çekiliş yapacak olan hesabın sahibiyle iletişime geçerek bir anlaşma yapıyor.

Yapılan antlaşma kimi zaman hesap sahibinin sponsor bulmasına kimi zaman da daha fazla beğeni almasını sağlıyor. Buna paralel olarak da yayınladıkları fotoğraflar da milyonlarca kişiye ulaşabiliyor.

Çekiliş içinse markalar ile hesap kullanıcıları çekiliş amacı ve katılma koşullarını belirleyerek İnstagram sayfası üzerinden yayınlarlar.

Çekiliş İçin Katılma Koşulları

Yapılan çekilişlerde her firma ya da marka farklı şartlar talep edebilir. Markanın sayfasının beğenilmesi ve takip edilmesi, hesap sayfasının beğenilmesi ve altına hashtag atılması gibi farklı seçenekler söz konusudur.

Katılım koşullarının yanı sıra çekiliş zamanının da kısa tutulması oldukça önem taşır. Bu zamanın sonucunda çekilişi kazanan belli bir sistem üzerinden belirlenerek yine hesabın sayfası üzerinden açıklanır. Bu açıklama sonucunda kazanılan ürün kısa bir zamanda kazanana gönderilir.

Bu uygulamanın bir artısı da İnstagram telafili takipçi satın al gibi ek hizmetlerle hesabın daha da yaygınlaşmasıdır.

Çekiliş Yapılmasının Avantajları

Katılma koşullarını doğru şekilde yapılması ve ödülün ilgi çekici olması da katılım sayısını arttıracaktır. Ayrıca hesapların İnstagram Türk takipçi satın al ile takipçi satın alması da bu çekiliş fotoğrafının daha kısa zamanda ulaşmasına olanak sunar.

Bunun yanı sıra çok sayıda takipçi sayısına ulaşılması hesap sahibinin diğer fotoğraflarının da günden güne daha fazla artmasını sağlayacaktır.

İnstagram platformunda en önemli husus olan takipçi sayısının yüksek olması hem çekiliş hem de etkileyici ve özgün fotoğraflarla arttırabilecektir.