Instagram bildirimlerini kapatma

Instagram bildirimlerini kapatma

Instagram bildirimlerini kapatma konusunda pek çok yöntem bulunuyor. Bu konuda bu yöntemlerden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Instagram, 1 milyar aktif kullanıcıya sahip devasa bir sosyal ağ olmakta. Bazı kullanıcılar bu platformdan aldığı bildirimler ile birlikte o bildirimin ne olduğunu merak edebilir, hemen incelemeye koyulabilir. Bazıları ise çok fazla bildirim geldiği için bildirimleri kapatmak isteyebilir. Instagram uygulamasında bildirimleri kapatmak için yapılması gereken pek çok şey bulunuyor. Instagram telafili takipçi satın al hizmetini kullananlar bu durumdan daha çok şikayetçi olabilir. Çünkü bu insanlar takipçilerden daha fazla bildirim almakta.

Instagram bildirimlerini kapatma yöntemleri

Öncelikli olarak Instagram bildirimlerini kapatmak için pek çok platform olduğunu belirtmek gerekiyor. Web sayfasından Instagram bildirimlerini kapatmanın bir yolu olduğu gibi masaüstü ve mobil platformdan da kapatmanın bir yolu yer alıyor. Önce mobil platformda nasıl Instagram bildirimlerinin kapatılacağından bahsetmek istiyoruz. Bunun için yapılması gereken Instagram uygulaması ayarlarına girip bildirimler sekmesinde yer alan bildirimlerin hepsini veya bazılarını kapatmak. Kullanıcı görmek istediği bildirimleri aktif bırakabilir.

Güvenilir takipçi satın al gibi Instagram için geliştirilen pek çok sosyal ağ hizmeti yer almakta. Kullanıcılar bu hizmetleri kullandıktan sonra yoğun bir bildirim ile karşılaşabilir. Bu konuda yapılabilecek bir diğer yöntem masaüstü bildirimlerini kapatmak. Masaüstü bildirimleri, JavaScript ile gelen ve son zamanlarda sık sık kullanılan bir özellik. Opera, Firefox ve Google Chrome gibi pek çok tarayıcı bu özelliği içeriyor. Bildirimleri tarayıcı üzerinde kapatmak için Instagram’ın web sitesine girip bildirimleri o web sitesi için kapatmak gerekir. Her tarayıcının kapatma yöntemi farklı olabileceği için bunun araştırılması gerekiyor. Örneğin Google Chrome’da kapatmak için sol üst kısımda yer alan kilit simgesine tıklamak ve bildirimleri kapatmak yeterli olacak.

Düşmeyen takipçi satın al hizmetinden faydalanmak büyük sorumluluklar da getirir. Bunlardan birisi bildirim yönetimi. Bildirimleri kapatmanın bir diğer yolu daha doğrusu bazı bildirimleri almamanın yolu profilden ayarlara girip anında ilet bildirimleri ve e-posta bildirimleri ayarlarını düzenlemek.