Hikaye görüntüleme hakkında merak edilen sorular

Hikaye görüntüleme hakkında merak edilen sorular

Hikaye görüntüleme hakkında merak edilen sorular neler? Bu konuda kullanıcıların merak ettiği soruları cevaplayıp onları cevapsız bırakmayacağız.

Kullanıcılar Instagram bayan takipçi satın al gibi hizmetlerden yararlandığında bu hizmetlerin yanı sıra hikaye görüntülenme ile ilgili bazı soruları da merak ediyor olabilir. Hikaye, bir Instagram kullanıcısının 24 saat boyunca içerik göstermesini sağlıyor. Diğer kullanıcılara gösterilen bu içerik hikayeyi paylaşan kullanıcının isteğine bağlı olarak ister takipçilere ister her kişiye gösterilebiliyor. Bazı kullanıcıların aklında hikaye görüntülenmesi ile ilgili bazı sorular bulunuyor olabilir.

Hikaye görüntüleme hakkında merak edilen sorular ve cevapları

Instagram Türk takipçi satın al hizmetinden yararlanan kullanıcıların merak ettiği sorulardan birisi bir hikayenin nasıl görüntülendiği. Kullanıcılar paylaşılan hikayelere Instagram’a girdikten sonraki akış ekranında ulaşabiliyor. Üst kısımda yuvarlak bir şekilde yer alan hikayeleri basarak incelemek mümkün oluyor. Bunun yanı sıra bir kişinin hikaye basıp basmadığını öğrenmek için ise o kişinin profiline girmek gerekiyor.

Instagram kullanıcıları arasında bazı kullanıcıların sıkça merak ettiği sorulardan birisi de bir hikayeye baktıktan sonra karşı tarafın hikayeyi o kişinin gördüğünü anlamamasını nasıl sağlamak oluyor. Instagram’da hikaye görüntülenmesi belli ediliyor. 24 saatlik hikaye görüntülenmesinde hikaye paylaşımcısı o hikayenin kaç kişi tarafından ve kimler tarafından görüldüğünü bilebiliyor. 24 saat geçtikten sonra arşive kaydedilen ve öne çıkarılan hikayeler kısmında yer alan hikayelerin kimler tarafından görüldüğü bilgisi ise gizli kalıyor. Kısacası 24 saat boyunca hikayeler sekmesinde yer alan bir hikayeye gizli gizli bakmak mümkün değil. Eğer ki hesap herkese açık ise farklı bir hesaptan bakarak kullanıcının kendisini gizlemesi mümkün olur.

Instagram hikayelerini görüntülemeyle ilgili merak edilen sorulardan birisi de bir hikayeye yanıt vermek oluyor. Özellikle Instagram telafili takipçi satın al hizmetinden yararlanan kullanıcılar bu işlemin nasıl gerçekleştiğini merak edebiliyor. Bunun için yapılması gereken hikaye üzerindeyken “Mesaj Gönder” butonuna basmak ve sonrasında mesajı yazıp yanıtlamak. İşlem bu kadar kolay olmakta.