Farklı yerlerden Instagram bildirimleri almak

Farklı yerlerden Instagram bildirimleri almak

Günümüzde pek çok sosyal ağ kullanıcısı farklı yerden Instagram bildirimleri almak ile ilgili bir araştırma yapıyor. Aslında bu işlemi yapmak oldukça kolay.

Instagram’da kullanıcılar kendi sayfalarını büyütmek için çeşitli hizmetlerden yararlanabilir. Örneğin kadın sayfası kuran bir kişi Instagram bayan takipçi satın al paketinden yararlanarak kendi sayfasını daha hızlı büyütmüş olur. Bu paketten yararlanan bir kullanıcı sayfasını hızlı bir şekilde geliştirdiğinde sayfada daha aktif rol almak için daha fazla bildirim aktif etmek isteyebilir. Bir Instagram kullanıcısının hesap bildirimlerini aktif edebilmesi için çeşitli yollar bulunuyor.

Farklı yerlerden Instagram bildirimleri almak

Instagram bildirimleri almak için pek çok yöntem bulunuyor. 4 farklı yöntemden birisi mobil uygulama üzerinden bildiri almak olarak yer alıyor. Kullanıcılar zaten Instagram uygulamasını kurduktan ve ayarladıktan sonra bu bildirimleri almaya başlıyor ve bu sayede hiçbir şeyi kaçırmıyor. Bir diğer bildirim alma şekli web sayfası üzerinden bildirim almak olarak yer alıyor. Kullanıcılar web sayfasına gelerek bildirimlere bakabiliyor.

Bildirim yöntemlerinden birisi de e-posta ile bildirim almak. Sosyal ağ üyeleri e-posta adresine zaman zaman bildirimler alarak gelişmelerden haberdar olabiliyor. Son olarak masaüstü bildirimleri bulunuyor. Google Chrome’da yer alan bildirim sistemi sayesinde sosyal ağ kullanıcılarının masaüstünde, Instagram sayfası açık olmasa bile bildirim alması mümkün hale geliyor.

Güvenilir takipçi satın al hizmetini kullanan bir kişi bildirim ayarlarını aktif edip web sitesini daha iyi takip etmek isteyebilir. Bildirim almanın yollarından birisi olan mobil üzerinden bildirim almak için yapılması gereken eğer bildirim gelmiyor ise uygulama ayarlarına girip bildirimleri aktif etmek. Kullanıcı bildirim aktif etme ekranında istediği seçenekleri tercih ederek bu bildirimleri aktif edebiliyor. Web sayfası üzerinden ise bildirim aktif etmeye gerek kalmıyor. Çünkü zaten bildirimler sayfaya girildiğinde gelmiş oluyor.

Bir diğer bildirim alma şekli e-posta üzerinden bildirim almak olmakta. Kullanıcılar e-posta ile bildirim almak için öncelikle Instagram uygulamasına giriş yapmalı. Instagram profili üzerinden ayarlara girdikten sonra “E-posta ve SMS” kısmı yer alıyor. SMS bildirimleri ülkemizde geçerli olmadığı için yer almıyor. E-posta bildirimleri buradan aktif edilebiliyor.

Türk takipçi satın al hizmetinden yararlanan bir kişi Google Chrome üzerinden de bildirimleri aktif edebiliyor. Bunun için Instagram uygulamasına giriş yapmak ve sonrasında sol üst köşedeki güvenlik sekmesi üzerinden bildirimlere izin vermek gerekiyor. Bunun yanı sıra Instagram zaman zaman bildirimlere izin verme seçeneğini gösterebiliyor.