Yükleniyor.

Blog Yazıları

Sektörden son haberler ve bilgilendiren içerikler

Instagram TV video ekleme özelliği

Instagram TV video ekleme özelliği pek çok kullanıcının merak ettiği bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Aslına bakarsak kullanımı oldukça kolay.

Instagram Reels özelliğini kullanmak

Instagram Reels özelliğini kullanmak isteyen pek çok kişi bulunuyor. Aslına bakarsak bu özelliğini kullanmak oldukça kolay. Yapılması gereken bazı şeyler var.

Instagram bildirimlerini kapatma

Instagram bildirimlerini kapatma konusunda pek çok yöntem bulunuyor. Bu konuda bu yöntemlerden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Farklı yerlerden Instagram bildirimleri almak

Günümüzde pek çok sosyal ağ kullanıcısı farklı yerden Instagram bildirimleri almak ile ilgili bir araştırma yapıyor. Aslında bu işlemi yapmak oldukça kolay.

Instagram hesabına kimin girdiğini öğrenmek

Instagram hesabına kimin girdiğini öğrenmek çok önemli bir olay olabiliyor. Kullanıcılar bunun cevabını merak ediyor olabilir.

Instagram hesabını önerilenlerden kaldırma

Instagram hesabını önerilenlerden kaldırma merak edilen konuların başında yer alıyor. Bunun pek çok sebebi yer alıyor olmakta.

Instagram gizlilik seçenekleri

Instagram gizlilik seçenekleri hakkında bilinmesi gereken birçok şey var. Bu konuda Instagram’ın gizlilik ayarlarından bahsedeceğiz.

Instagram hikaye gizleme

Instagram hikaye gizleme konusu merak edilen konulardan birisi haline gelmiş durumda. Bu konuda hikaye gizlemeden bahsediyor olacağız.

Instagram arkadaşları nasıl bulunur?

Instagram arkadaşları nasıl bulunur? Bu sorunun cevabını siz değerli okurlarımız için bu konuda vermeye çalışacağız. Bunun birçok yöntemi bulunuyor.

Instagram profesyonel hesaba geçiş

Instagram telafili takipçi satın al gibi pek çok hizmet paketinden yararlanan kullanıcı zaman zaman farklı soruları da merak edebiliyor.

Instagram için 3. parti uygulama kullanmak

Instagram için 3. parti uygulama kullanmak bazılarına göre vazgeçilmez olabiliyor. Bu uygulamaların tehlikelerine karşı dikkatli olmak gerekir.

Instagram bot takipçi neden tercih ediliyor?

Instagram bot takipçi neden tercih ediliyor? Bazı kullanıcılar bu takipçi türünün neden tercih edildiğini merak edebiliyor.

WhatsApp
+905523602753
Sipariş Sorgula
3 Dakika Önce
Tüm Paketlerde Geçerli %10 İndirim Kuponu!


Değerli kullanıcılarımız
Gunaydin Media Olarak Siz Değerli Kulanıcılarımızın Hizmetlerimizi Denemeniz ve Dolar kurunun artışı sebebiyle sizlere destek olabilmek için tüm paketlerde geçerli %10 kampanyamızı başlatmış bulunmaktayız.

Müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tuttuğumuz bu sektörde hızlı, stabil ve en az düşüş ile memnun bırakma yolunda ilerliyoruz.

İnstagram
Telafili 5.000 Takipçi
  • Karışık Kullanıcılar
  • 30 Gün Garantili
  • Şifre İstemiyoruz
  • Başkalarını Takip Etmezsiniz
  • 30 Gün İçerisinde %20'den Fazla Düşüş Olduğunda Bize Bildirmeniz Durumunda Düşen Miktar Gönderilecektir
400.00₺275.00₺
Satın Al